disiplin
Disiplin
dürüstlük
Dürüstlük
mükemmellik
Mükemmellik
saygı
Saygı
tutku
Tutku
Misyon;
Müşteri merkezli hizmet stratejimiz ve üstün kalite anlayışımızla ana faaliyetimiz olan otomotiv sektöründe, öncü bayiler arasında yerimizi aldık…
 
Yerelden ulusala geçen yolculuğumuzda, çalışanlarımızın, müşterilerimizin, ortaklarımızın ve tedarikçilerimizin gözünde bizi farklı kılan iş yapımızı, etik değerlerimizi koruyarak, kültürel farklılıkları anlamaya çalışıyor ve saygı gösteriyoruz.
 
Vizyon; 
Birollar Otomotiv’de iş yapış şekillerimizi sürdürülebilir bir gelecek odağında geliştiriyoruz. Şirketimizde risk yönetim modeli ile iş kültürünü sürekli geliştirirken sıfır atık prensibi ile entegre edilmiş proses yönetimi ve tedarik zinciri kurmaya devam ediyoruz.
 
Kurumsal sürdürülebilirlik stratejimizin amacı sektörümüzün içinde sürekli değer üretmeye odaklanan zamanında ve doğru hizmet anlayışı ile üstün performans göstererek tüm paydaşlarımız için vazgeçilmez çözüm ortağı olmaktır.
 
Performansımızı politikamızla paralel olarak belirlediğimiz önceliklere göre değerlendiriyor, analiz ediyor ve uygulamaya çalışıyoruz.
SATILAN SIFIR ARAÇLAR
SATILAN İKİNCİ EL ARAÇLAR
SERVİS HİZMETİ VERİLENLER
MEMNUN MÜŞTERİLER(%)